Niezwykła przygoda juniorów Mszczonowianki

02 lipca 2017, godz. 20:50, 411 wyświetleń  

A A A

Dla Wrocławia EURO 2012 nigdy tak naprawdę się nie skończyło. Jest ciągle kontynuowane — tylko że dla młodzieży i to z ogromnym sukcesem, ponieważ turniej "Wrocław Trophy" w ciągu kilku lat stał się największym turniejem w Europie środkowej. Co roku około 200 zespołów z 14 krajów, od krajów nadbałtyckich po kraje bałkańskie spotyka się w tym przyjaznym mieście.

W turnieju udział biorą zawodnicy w wieku od 8 do 19 lat. Rywalizacja będzie się toczyła w 10 kategoriach wiekowych. Sportowcy zagrają na kompleksie Stadionu Olimpijskiego we Wrocławiu oraz na obiekcie sportowym w ŁanachPoza gładkimi trawnikami, znajduje się również centrum turnieju Wrocław Trophy — przytulne miejsce spotkań, dla wszystkich uczestników. W skrócie, Wrocław Trophy to coś więcej niż futbol — to sportowa przygoda. 

W tym roku nie zabraknie również naszej drużyny młodzieżowej, która pod wodzą Bartka Czarneckiego pojedzie godnie reprezentować barwy naszego klubu i miasta.

"Na pewno świetna przygoda sportowa dla naszych młodych sportowców. Udział w takim turnieju to już jest dla Nas  ogromny sukces. Pozostaje życzyć tylko powodzenia i trzymajcie za nas kciuki" - powiedział trener Mszczonowianki, Bartek Czarnecki.

Turniej rozpoczyna się już 7 lipca (piątek) i będzie trwał aż do niedzieli.

Z tego miejsca Klub Sportowy Mszczonowianka składa serdeczne podziękowania gminie miasta Mszczonów oraz burmistrzowi, Panu Józefowi Grzegorzowi Kurkowi,  za wsparcie finansowe, dzięki któremu młodzi  piłkarze Mszczonowianki przeżyją niesamowitą przygodę.

Sport, jako jedna z dróg rozwoju młodych ludzi wymaga znacznych nakładów finansowych i właśnie dzięki Państwu klub nasz może przyczynić się do realizacji ich sportowych celów, ale również, a może przede wszystkim do odpowiedniego zagospodarowania czasu wolnego i właściwych postaw społecznych.

Chcie­li­by­śmy za to jesz­cze raz ser­decz­nie podziękować.


Komentarze

Twój nick: WYŚLIJ

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. KS Mszczonowianka nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.


Brak komentarzy.

Wiadomości

Centralna Liga Juniorów 17 listopada 2020, godz. 13:12
Juniorzy punktują, czyli CLJ
28 czerwca 2017, godz. 16:44
Porażka na koniec sezonu
12 czerwca 2017, godz. 16:19
Jubileusz Mszczonowianki za nami
Trampkarze 12 czerwca 2017, godz. 10:11
Trampkarze walczą o awans
11 czerwca 2017, godz. 21:53
Z Oskarem bez bramek

Zobacz wszystkie...