MKS Klubowicz

Jubileusz Klubowicza za nami

12 czerwca 2017, 16:19

Rozmiar tekstu: A A A

Obchody jubileuszu 60-lecia Klubu Sportowego Klubowicz rozłożono na 2 dni, a przedzielił je "Jarmark". Przez ten czas setki mieszkańców miasta skorzystało z atrakcji przygotowanych przez działaczy Klubu.

W piątek odbyła się część sportowa jubileuszu, bowiem na stadionie Klubowicza odbyły się dwa mecze towarzyskie. W pierwszym samorządowcy miasta podejmowali rywalizację ze swoimi kolegami i spotkanie zakończyło się... dwoma remisami. W regulaminowym czasie gry wynik brzmiał 5:5, więc zarządzono serię rzutów karnych, która również nie przyniosła rozstrzygnięcia (3:3).

Potem na boisko wybiegła historyczna drużyna MKS Klubowicz, która reaktywowała klub po kilku latach przerwy i w sezonie 1997/98 wywalczyła awans do A-klasy, by zmierzyć się z drużyną "Reszty Świata", czyli ekipą złożoną z kilku byłych graczy Klubowicza w późniejszych latach wzmocnionych zawodnikami innych okolicznych klubów. Tu również zakończyło się polubownie 5:5, ale w rzutach karnych skuteczniejsza była "Reszta Świata".

W niedzielę uroczystości rozpoczęły się mszą świętą, by potem przenieść się na główny plac miasta, gdzie na scenie w części oficjalnej udział wzięli m.in. były reprezentant Polski.

Następnie scenę opanowali już artyści, a na koniec DJ Korcz, który poprowadził wszech pokoleniową dyskotekę. A wszystko to w towarzystwie licznych atrakcji, przygotowanych zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych.


Administrator

Administrator


Galeria


Komentarze

Nick: WYŚLIJ

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.


Brak danych