MKS Klubowicz

Niezwykła przygoda juniorów Klubowicza

02 lipca 2017, 20:50

Rozmiar tekstu: A A A

Dla Wrocławia EURO 2012 nigdy tak naprawdę się nie skończyło. Jest ciągle kontynuowane — tylko że dla młodzieży i to z ogromnym sukcesem, ponieważ turniej "Wrocław Trophy" w ciągu kilku lat stał się największym turniejem w Europie środkowej. Co roku około 200 zespołów z 14 krajów, od krajów nadbałtyckich po kraje bałkańskie spotyka się w tym przyjaznym mieście.

W turnieju udział biorą zawodnicy w wieku od 8 do 19 lat. Rywalizacja będzie się toczyła w 10 kategoriach wiekowych. Sportowcy zagrają na kompleksie Stadionu Olimpijskiego we Wrocławiu oraz na obiekcie sportowym w Łanach. Poza gładkimi trawnikami, znajduje się również centrum turnieju Wrocław Trophy — przytulne miejsce spotkań, dla wszystkich uczestników. W skrócie, Wrocław Trophy to coś więcej niż futbol — to sportowa przygoda. 

W tym roku nie zabraknie również naszej drużyny młodzieżowej, która pod wodzą Bartka Nowickiego pojedzie godnie reprezentować barwy naszego klubu i miasta.

"Na pewno świetna przygoda sportowa dla naszych młodych sportowców. Udział w takim turnieju to już jest dla Nas  ogromny sukces. Pozostaje życzyć tylko powodzenia i trzymajcie za nas kciuki" - powiedział trener Klubowicza, Bartek Nowicki.

Turniej rozpoczyna się już 7 lipca (piątek) i będzie trwał aż do niedzieli.

Z tego miejsca Klub Sportowy Klubowicz składa serdeczne podziękowania burmistrzowi miasta za wsparcie finansowe, dzięki któremu młodzi piłkarze Klubowicza przeżyją niesamowitą przygodę.

Sport, jako jedna z dróg rozwoju młodych ludzi wymaga znacznych nakładów finansowych i właśnie dzięki Państwu klub nasz może przyczynić się do realizacji ich sportowych celów, ale również, a może przede wszystkim do odpowiedniego zagospodarowania czasu wolnego i właściwych postaw społecznych.

Chcie­li­by­śmy za to jesz­cze raz ser­decz­nie podziękować.

Źródło: www.euro-sportring.com


Administrator

Administrator


Komentarze

Nick: WYŚLIJ

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.


Brak danych